Samozatrudnienie

Forum warszawskiej grupy nr 2 projektu „Samozatrudnienie skutecznym sposobem na bezrobocie" z II naboru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2012-04-11 22:52:27

 Wojciech_Blo

grupa2waw

Re: Witam wszystkich

Mateuszu, powinien zostać odznaczony jakimś orderem za wzorową aktywność na forum.
No i drugi medal za niezmordowany optymizm. )
Może chcesz zostać adminem?

Mój brak aktywności wynika z faktu, że inauguracja sezonu rowerowego na początku marca skończyła się bliskim spotkaniem roweru ze zderzakiem samochodu Honda (a właściwie to na odwrót). No i był szpital, operacja, gips i takie tam...
Właśnie moja lewa ręka wraca do sprawności - mogę pisać 10 palcami ))   O, jak miło.

Obawiam się, że prawie wszyscy zapomnieli hasła i loginy. Napiszcie, wyślę nowe: wblo@wp.eu 

Pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

#47 2012-04-12 11:38:55

Sergiusz_Sta

grupa2waw

Re: Witam wszystkich

Woju! ja pamiętam hasło jak by co dopiero wróciłem ze świąt z Gdańska gdzie odciąłem się od neta dla zdrowia dziś na stronie się pojawiły wieści o pomostówkach

http://wup.mazowsze.pl/new/?aktualnosci … 1635392136

a ja się bardziej spodziewałem ostatecznej listy.. i tam napisane jest że mamy przedstawić swoje wydatki do 12 maja hahaha!! bardzo śmieszne bo oprócz tego do tabelki trzeba wpisać numer umowy o dotację której jeszcze nie podpisaliśmy jak się zdaje... Wszystko do góry nogami ale się nie martwię - kawka, śniadanko i wiosna

Offline

 

#48 2012-04-12 19:23:08

 Wojciech_Blo

grupa2waw

Re: Witam wszystkich

Ej, Sergiuszu, ...

Straszysz ludzi, a przecież to dotyczy pierwszej edycji "Samozatrudnienia...". My jesteśmy DRUGA EDYCJA !!!
Wyluzuj, please.

Póki co, cieszmy się wolnością od biurokracji.

Offline

 

#49 2012-04-13 10:25:34

Sergiusz_Sta

grupa2waw

Re: Witam wszystkich

aaaaaa!!

Offline

 

#50 2012-06-11 16:02:30

Mateusz_Zam

grupa2waw

Re: Witam wszystkich

siemanko ktoś coś pisze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-aka.pun.pl www.game.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.mojegotowanie.pun.pl www.mafiaczarnylotos.pun.pl